Author: h***o
Date:
Review: Its so good.
顏色: 藍色
Price: NT$2,730
Original Price: NT$3,329
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | itel A70 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25081337722476743 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 3303620 people said the quality is very good!
Author: h***o
Date:
Review: Its so good.
顏色: 藍色
Author: n***r
Date:
Review: thank you shien for the nice product , this is good quality 👍
顏色: 黑色
Author: l***x
Date:
Review: highly recommended
顏色: 藍色
Author: 6***0
Date:
Review: firs time i bought phone online, i’m really scared but this one phone arrived then i feel very happy. thank you Shein
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.